| От | 1998 |
| До | 2006 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4822 мм |
| Широчина | 1832 мм |
| Височина | 1434 мм |
| Междуосие | 2791 мм |
| Предна Следа | 1562 мм |
| Задна Следа | 1560 мм |
| Пътен Просвет | 150 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1126 л |
| Минимален Обем На Багажника | 460 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | - |
| Мощност | 272 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 380 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | - |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | - |
| Ход На Буталото | - |
| Степен На Сгъстяване | - |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | - |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | - |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | - |
| Градски Разход На Гориво | - |
| Извънградски Разход На Гориво | - |
| Смесен Разход На Гориво | - |
| Обем На Резервоара | 80 л |
| Маса (без товар) | 1585 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2090 кг |
| Размер На Гуми | 215/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.