| От | 2007 |
| До | 2011 |
| Тип Купе | Кросоувър |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4427 мм |
| Широчина | 1809 мм |
| Височина | 1683 мм |
| Междуосие | 2604 мм |
| Предна Следа | 1570 мм |
| Задна Следа | 1570 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 470 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1390 см3 |
| Мощност | 150 к.с./5800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 240 н.м. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Пълно, с включване |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 192 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.3 сек |
| Градски Разход На Гориво | 10.6 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 64 |
| Маса (без товар) | 1546 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2170 кг. |
| Размер На Гуми | 215 / 65 R16; 235 / 55 R 17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.