| От | 2020 |
| Тип каросерия | СУВ |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4509 мм |
| Широчина | 1839 мм |
| Височина | 1675 мм |
| Междуосие | 2678 мм |
| Предна Следа | 1579 мм |
| Задна Следа | 1569 мм |
| Пътен Просвет | 189 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1655 л |
| Минимален Обем На Багажника | 615 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Предно Окачване | Независимо пружинно |
| Задно Окачване | Независимо пружинно |
| Предни Спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни Спирачки | Дискови вентилирани |
| Вид Кормилна Уредба | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Кормилен Усилвател | Електрически усилвател на волана |
| Обем На Резервоара | 58 л |
| Размер На Гуми | 215/65 R17, 235/55 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.