| От | 1999 |
| До | 2005 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4081 мм |
| Широчина | 1725 мм |
| Височина | 1500 мм |
| Междуосие | 2508 мм |
| Предна Следа | 1508 мм |
| Задна Следа | 1494 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 210 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1781 см3 |
| Мощност | 150 к.с./5700 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 210 н.м./1750 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 81 мм |
| Ход На Буталото | 86.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Цилиндрична пружина |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 203 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9 сек |
| Градски Разход На Гориво | 11.1 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.3 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.3 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 55 |
| Маса (без товар) | 1290 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1680 кг. |
| Размер На Гуми | 195/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.