| От | 2012 |
| До | 2014 |
| Тип Купе | Кабриолет |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4278 мм |
| Широчина | 1808 мм |
| Височина | 1486 мм |
| Междуосие | 2537 мм |
| Предна Следа | 1579 мм |
| Задна Следа | 1546 мм |
| Пътен Просвет | 144 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 201 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2480 см3 |
| Мощност | 170 к.с./5700 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 240 н.м./4250 обор. |
| Горивна Система | Многоточково индиректно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 5 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82.5 мм |
| Ход На Буталото | 92.8 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 6 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Градски Разход На Гориво | 9.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.3 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 55 |
| Маса (без товар) | 1454 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1870 кг. |
| Размер На Гуми | 215/55 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.