| От | 2002 |
| До | 2009 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4805 мм |
| Широчина | 1910 мм |
| Височина | 1800 мм |
| Междуосие | 2790 мм |
| Предна Следа | 1575 мм |
| Задна Следа | 1575 мм |
| Пътен Просвет | 205 мм |
| Максимален Обем На Багажника | - |
| Минимален Обем На Багажника | - |
| Разположение | - |
| Работен Обем | 3378 см3 |
| Мощност | 185 к.с./4800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 294 н.м./3600 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | - |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образен |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 94.0 мм |
| Ход На Буталото | 82.0 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.0 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А92) |
| Задвижване | Пълно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | - |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Полунезависимо, пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| ABS | - |
| Вид Кормилна Уредба | - |
| Кормилен Усилвател | - |
| Максимална Скорост | - |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | - |
| Градски Разход На Гориво | - |
| Извънградски Разход На Гориво | - |
| Смесен Разход На Гориво | - |
| Обем На Резервоара | 87 л |
| Маса (без товар) | - |
| Максимално Допустима Маса | - |
| Размер На Гуми | 265/70 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.