| От | 2000 |
| До | 2002 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4850 мм |
| Широчина | 1800 мм |
| Височина | 1805 мм |
| Междуосие | 2675 мм |
| Предна Следа | 1505 мм |
| Задна Следа | 1495 мм |
| Пътен Просвет | 195 мм |
| Максимален Обем На Багажника | - |
| Минимален Обем На Багажника | - |
| Разположение | - |
| Работен Обем | 2982 см3 |
| Мощност | 170 к.с./3400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 352 н.м./1800 обор. |
| Горивна Система | Дизел |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 96.0 мм |
| Ход На Буталото | 103.0 мм |
| Степен На Сгъстяване | 18.0 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Пълно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | - |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| ABS | - |
| Вид Кормилна Уредба | - |
| Кормилен Усилвател | - |
| Максимална Скорост | - |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | - |
| Градски Разход На Гориво | - |
| Извънградски Разход На Гориво | - |
| Смесен Разход На Гориво | - |
| Обем На Резервоара | 70 л |
| Маса (без товар) | - |
| Максимално Допустима Маса | - |
| Размер На Гуми | 235/60 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.