| От | 1996 |
| До | 2002 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4770 мм |
| Широчина | 1875 мм |
| Височина | 1790 мм |
| Междуосие | 2790 мм |
| Предна Следа | 1575 мм |
| Задна Следа | 1575 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3956 см3 |
| Мощност | 239 к.с./5200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 382 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 94 мм |
| Ход На Буталото | 95 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.