| От | 2015 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 5335 мм |
| Широчина | 1800 мм |
| Височина | 1795 мм |
| Междуосие | 3085 мм |
| Предна Следа | 1495 мм |
| Задна Следа | 1510 мм |
| Пътен Просвет | 277 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2393 см3 |
| Мощност | 150 к.с./3400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 400 н.м. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 92 мм |
| Ход На Буталото | 90 мм |
| Степен На Сгъстяване | 15.6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 170 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 13.2 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 7.1 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 80 |
| Размер На Гуми | 265/65 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.