| От | 2008 |
| До | 2011 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 5255 мм |
| Широчина | 1760 мм |
| Височина | 1680 мм |
| Междуосие | 3085 мм |
| Предна Следа | 1510 мм |
| Задна Следа | 1510 мм |
| Пътен Просвет | 203 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2494 см3 |
| Мощност | 120 к.с./3600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 325 н.м./2000 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 92 мм |
| Ход На Буталото | 93.8 мм |
| Степен На Сгъстяване | 17.4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 6.9 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 165 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 13.5 сек |
| Обем На Резервоара | 80 |
| Маса (без товар) | 1660 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2740 кг. |
| Размер На Гуми | 205/70 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.