| От | 1997 |
| До | 2005 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4690 мм |
| Широчина | 1690 мм |
| Височина | 1650 мм |
| Междуосие | 2850 мм |
| Предна Следа | 1410 мм |
| Задна Следа | 1420 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2975 см3 |
| Мощност | 91 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 191 н.м. |
| Горивна Система | Стандартно дизелово впръскване (SDI) |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Степен На Сгъстяване | 22 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизел |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.