| От | 2017 |
| До | 2020 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5330 мм |
| Широчина | 1855 мм |
| Височина | 1815 мм |
| Междуосие | 3085 мм |
| Предна Следа | 1535 мм |
| Задна Следа | 1550 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2755 см3 |
| Мощност | 177 к.с./3400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 450 н.м./1600-2400 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 92 мм |
| Ход На Буталото | 103.6 мм |
| Степен На Сгъстяване | 15.6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 7.5 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Обем На Резервоара | 80 |
| Максимално Допустима Маса | 2930 кг. |
| Размер На Гуми | 265/65 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.