| От | 2017 |
| До | 2020 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5330 мм |
| Широчина | 1800 мм |
| Височина | 1700 мм |
| Междуосие | 3085 мм |
| Предна Следа | 1510 мм |
| Задна Следа | 1510 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2393 см3 |
| Мощност | 150 к.с./3400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 343 н.м./1400-2800 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 92 мм |
| Ход На Буталото | 90 мм |
| Степен На Сгъстяване | 15.6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 7.5 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Обем На Резервоара | 80 |
| Маса (без товар) | 1840 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2860 кг. |
| Размер На Гуми | 215/65 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.