| От | 2011 |
| До | 2015 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5260 мм |
| Широчина | 1835 мм |
| Височина | 1850 мм |
| Междуосие | 3085 мм |
| Предна Следа | 1540 мм |
| Задна Следа | 1540 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 900 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2982 см3 |
| Мощност | 171 к.с./3600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 360 н.м. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 96 мм |
| Ход На Буталото | 103 мм |
| Степен На Сгъстяване | 15 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 175 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.0 сек |
| Градски Разход На Гориво | 10.9 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.3 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 80 |
| Максимално Допустима Маса | 2730 кг. |
| Размер На Гуми | 255/70 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.