| От | 1999 |
| До | 2007 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 2500 мм |
| Широчина | 1515 мм |
| Височина | 1549 мм |
| Междуосие | 1812 мм |
| Разположение | Отзад, напречно |
| Работен Обем | 799 см3 |
| Мощност | 41 к.с./4200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 100 н.м. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 65.5 мм |
| Ход На Буталото | 79 мм |
| Степен На Сгъстяване | 18.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Максимална Скорост | 135 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 19.8 сек |
| Градски Разход На Гориво | 4.5 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 3.6 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 3.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 33 |
| Маса (без товар) | 805 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 990 кг. |
| Размер На Гуми | 145/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.