| От | 2007 |
| До | 2015 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 2695 мм |
| Широчина | 1559 мм |
| Височина | 1542 мм |
| Междуосие | 1867 мм |
| Предна Следа | 1283 ММ |
| Задна Следа | 1385 |
| Максимален Обем На Багажника | 340 л |
| Минимален Обем На Багажника | 220 л |
| Разположение | Отзад, надлъжно |
| Работен Обем | 999 см3 |
| Мощност | 98 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 140 н.м./3500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | Да |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 72 ММ |
| Ход На Буталото | 81.8 ММ |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (A95) |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо пружинно тип McPherson със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо пружинно |
| Предни Спирачки | Дисковe |
| Задни Спирачки | Дисковe |
| ABS | Дa |
| Максимална Скорост | 155 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.9 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 6.5 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.4 л/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.2 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 33 л |
| Маса (без товар) | 780 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1050 кг |
| Размер На Гуми | 175/50R16V; 225/35 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.