| От | 2007 |
| До | 2015 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 2695 мм |
| Широчина | 1559 мм |
| Височина | 1542 мм |
| Междуосие | 1867 мм |
| Предна Следа | 1283 ММ |
| Задна Следа | 1385 |
| Максимален Обем На Багажника | 340 л |
| Минимален Обем На Багажника | 220 л |
| Разположение | Отзад, напречно |
| Работен Обем | 799 см3 |
| Мощност | 45 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 110 н.м./rpm обор. |
| Горивна Система | Дизел Комънрейл |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 66.5 мм |
| Ход На Буталото | 79 мм |
| Степен На Сгъстяване | 18.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизелово гориво |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо пружинно |
| Задно Окачване | Независимо пружинно |
| Предни Спирачки | Дисковe |
| Задни Спирачки | Дисковe |
| ABS | Дa |
| Максимална Скорост | 135 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 19.8 сек |
| Градски Разход На Гориво | 3.5 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 3.3 л/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 3.4 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 33 л |
| Маса (без товар) | 780 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1050 кг |
| Размер На Гуми | 155/60 R15; 175/55 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.