| От | 2017 |
| До | 2019 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 2695 мм |
| Широчина | 1664 мм |
| Височина | 1554 мм |
| Междуосие | 1872 мм |
| Предна Следа | 1469 мм |
| Задна Следа | 1430 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 260 |
| Мощност | 82 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 160 н.м. |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Максимална Скорост | 130 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.5 сек |
| Капацитет на батерията | 17.6 kWh |
| Маса (без товар) | 985 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.