| От | 2007 |
| До | 2014 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 2695 мм |
| Широчина | 1559 мм |
| Височина | 1542 мм |
| Междуосие | 1867 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 220 |
| Работен Обем | 999 см3 |
| Мощност | 71 к.с. |
| Масло Количество | 3.7 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Максимална Скорост | 145 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 6.1 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.0 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 4.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 33 |
| Маса (без товар) | 750 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1020 кг. |
| Размер На Гуми | 155/60 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.