| От | 2007 |
| До | 2009 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 2695 мм |
| Широчина | 1559 мм |
| Височина | 1542 мм |
| Междуосие | 1867 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 220 |
| Разположение | Отзад, напречно |
| Работен Обем | 799 см3 |
| Мощност | 45 к.с. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 65.5 мм |
| Ход На Буталото | 79 мм |
| Степен На Сгъстяване | 18.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 2.7 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Максимална Скорост | 135 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 3.4 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 3.2 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 3.3 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 33 |
| Маса (без товар) | 780 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1050 кг. |
| Размер На Гуми | 155/60 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.