| От | 2007 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 2695 мм |
| Широчина | 1559 мм |
| Височина | 1542 мм |
| Междуосие | 1867 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 220 |
| Разположение | Отзад, надлъжно |
| Работен Обем | 999 см3 |
| Мощност | 98 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 140 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Максимална Скорост | 155 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.9 сек |
| Градски Разход На Гориво | 6.5 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 33 |
| Маса (без товар) | 780 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1050 кг. |
| Размер На Гуми | 175/50R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.