| От | 2000 |
| До | 2007 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 2500 мм |
| Широчина | 1515 мм |
| Височина | 1549 мм |
| Междуосие | 1812 мм |
| Разположение | Отзад, напречно |
| Работен Обем | 698 см3 |
| Мощност | 75 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 110 н.м./rpm обор. |
| Горивна Система | Бензин A-95 |
| Турбокомпресор | Турбокомпресор |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 66.5 мм |
| Ход На Буталото | 67 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин (A95) |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предни Спирачки | Дисковe |
| Задни Спирачки | Дисковe |
| ABS | Дa |
| Максимална Скорост | 150 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.3 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 6.5 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.6 л/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.3 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 33 л |
| Маса (без товар) | 805 кг |
| Максимално Допустима Маса | 990 кг |
| Размер На Гуми | 175/50 R16; 205/45 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.