| От | 2017 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 3495 мм |
| Широчина | 1666 мм |
| Височина | 1554 мм |
| Междуосие | 2494 мм |
| Предна Следа | 1467 мм |
| Задна Следа | 1429 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 184 |
| Мощност | 82 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 160 н.м. |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Максимална Скорост | 130 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.7 сек |
| Капацитет на батерията | 17.6 kWh |
| Маса (без товар) | 1100 кг. |
| Размер На Гуми | 165/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.