| От | 2015 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 3395 мм |
| Широчина | 1665 мм |
| Височина | 1554 мм |
| Междуосие | 2494 мм |
| Предна Следа | 1467 мм |
| Задна Следа | 1429 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 185 |
| Разположение | Отзад, напречно |
| Работен Обем | 999 см3 |
| Мощност | 61 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 91 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 72.2 мм |
| Ход На Буталото | 81.3 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо, пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 151 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 16.7 сек |
| Градски Разход На Гориво | 5.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.0 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 4.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 28 |
| Маса (без товар) | 895 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1390 кг. |
| Размер На Гуми | 165/65 R 15; 185/60 R 15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.