| От | 2004 |
| До | 2006 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 3752 мм |
| Широчина | 1684 мм |
| Височина | 1450 мм |
| Междуосие | 2500 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 268 |
| Работен Обем | 1124 см3 |
| Мощност | 64 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 92 н.м./2500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 3.2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Максимална Скорост | 158 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 15.3 сек |
| Градски Разход На Гориво | 6.9 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.5 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.4 Литра/100 км |
| Маса (без товар) | 965 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1450 кг. |
| Размер На Гуми | 175/65 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.