| От | 2023 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4270 мм |
| Широчина | 1822 мм |
| Височина | 1636 мм |
| Междуосие | 2750 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 273 |
| Разположение | Отзад, напречно |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 180 км/ч |
| Маса (без товар) | 1820 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2270 кг. |
| Размер На Гуми | 235/45 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.