| От | 2016 |
| До | 2016 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4659 мм |
| Широчина | 1814 мм |
| Височина | 1461 мм |
| Междуосие | 2686 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 590 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 999 см3 |
| Мощност | 115 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 200 н.м. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 74.5 мм |
| Ход На Буталото | 76.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 202 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.0 сек |
| Градски Разход На Гориво | 5.4 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.1 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 4.5 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Маса (без товар) | 1175 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1800 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.