| От | 1998 |
| До | 2004 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4511 мм |
| Широчина | 1731 мм |
| Височина | 1457 мм |
| Междуосие | 2512 мм |
| Предна Следа | 1516 мм |
| Задна Следа | 1492 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 548 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1896 см3 |
| Мощност | 90 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 210 н.м. |
| Горивна Система | Стандартно дизелово впръскване (SDI) |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 79.5 мм |
| Ход На Буталото | 95.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 19 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | McPherson |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 182 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 13.7 сек |
| Градски Разход На Гориво | 6.6 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.2 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.0 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 55 |
| Маса (без товар) | 1305 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1855 кг. |
| Размер На Гуми | 195/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.