| От | 2019 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4689 мм |
| Широчина | 1829 мм |
| Височина | 1470 мм |
| Междуосие | 2686 мм |
| Предна Следа | 1543 мм |
| Задна Следа | 1535 мм |
| Пътен Просвет | 143 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 600 |
| Работен Обем | 999 см3 |
| Мощност | 110 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 200 н.м./2000-3000 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 74.5 мм |
| Ход На Буталото | 76.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо пружинно многолостово, със стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 208 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.5 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 5.0 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 45 |
| Максимално Допустима Маса | 1900 кг. |
| Размер На Гуми | 205/60 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.