| От | 2013 |
| До | 2017 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4659 мм |
| Широчина | 1814 мм |
| Височина | 1460 мм |
| Междуосие | 2686 мм |
| Предна Следа | 1543 мм |
| Задна Следа | 1512 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 590 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1968 см3 |
| Мощност | 184 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 380 н.м./1750-3250 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Степен На Сгъстяване | 15.8 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Полунезависимо, пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 228 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.1 сек |
| Градски Разход На Гориво | 5.6 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 4.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Маса (без товар) | 1463 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1973 кг. |
| Размер На Гуми | 205/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.