| От | 2013 |
| До | 2015 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4659 мм |
| Широчина | 1814 мм |
| Височина | 1461 мм |
| Междуосие | 2686 мм |
| Предна Следа | 1549 мм |
| Задна Следа | 1520 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1598 см3 |
| Мощност | 105 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 250 н.м./1500-2750 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Степен На Сгъстяване | 16.2 |
| Масло Количество | 4.6 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 194 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 4.6 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 3.3 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 3.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Маса (без товар) | 1305 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1855 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.