| От | 1974 |
| До | 1984 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4420 мм |
| Широчина | 1690 мм |
| Височина | 1435 мм |
| Междуосие | 2477 мм |
| Предна Следа | 1403 мм |
| Задна Следа | 1430 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1985 см3 |
| Мощност | 100 к.с./5200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 161 н.м./3500 обор. |
| Горивна Система | Карбуратор |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 90 мм |
| Ход На Буталото | 78 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.2 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин (A95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 3 |
| Предни Спирачки | Дисковe |
| Задни Спирачки | Дисковe |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 164 км/ч |
| Обем На Резервоара | 54.6 л |
| Маса (без товар) | 1161 кг |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.