| От | 1967 |
| До | 1972 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4530 мм |
| Широчина | 1680 мм |
| Височина | 1450 мм |
| Междуосие | 2470 мм |
| Предна Следа | 1390 мм |
| Задна Следа | 1400 мм |
| Модел | Triumph 1,8 litre - 87 ch DIN |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1797 см3 |
| Мощност | 87 к.с./5000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 146 н.м./3000 обор. |
| Горивна Система | Карбуратор |
| Разположение На Цилиндрите | V-образен |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 87 мм |
| Ход На Буталото | 78 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин (A95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 4 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 153 км/ч |
| Маса (без товар) | 1097 кг |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.