| От | 1991 |
| До | 1993 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4680 мм |
| Широчина | 1690 мм |
| Височина | 1420 мм |
| Междуосие | 2515 мм |
| Предна Следа | 1430 мм |
| Задна Следа | 1440 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 600 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1985 см3 |
| Мощност | 141 к.с./5600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 202 н.м./3800 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 90 мм |
| Ход На Буталото | 78 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 3 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 190 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11 сек |
| Градски Разход На Гориво | 12 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.3 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 10.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 63 |
| Размер На Гуми | 185/55 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.