| От | 1986 |
| До | 1993 |
| Тип Купе | Кабриолет |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4680 мм |
| Широчина | 1690 мм |
| Височина | 1420 мм |
| Междуосие | 2515 мм |
| Предна Следа | 1430 мм |
| Задна Следа | 1440 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 650 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1985 см3 |
| Мощност | 160 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 255 н.м./2500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 90 мм |
| Ход На Буталото | 78 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.1 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 200 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.6 сек |
| Градски Разход На Гориво | 12.2 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.6 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 10.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 63 |
| Маса (без товар) | 1325 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1720 кг. |
| Размер На Гуми | 185/65 TR15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.