| От | 2007 |
| До | 2009 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4670 мм |
| Широчина | 1762 мм |
| Височина | 1496 мм |
| Междуосие | 2675 мм |
| Предна Следа | 1524 мм |
| Задна Следа | 1506 мм |
| Пътен Просвет | 127 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 419 |
| Работен Обем | 1796 см3 |
| Мощност | 122 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 167 н.м./3800 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 80.5 мм |
| Ход На Буталото | 88.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.3 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 195 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.5 сек |
| Обем На Резервоара | 58 |
| Маса (без товар) | 1525 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1970 кг. |
| Размер На Гуми | 195/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.