| От | 2008 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4635 мм |
| Широчина | 1762 мм |
| Височина | 1466 мм |
| Междуосие | 2675 мм |
| Предна Следа | 1524 мм |
| Задна Следа | 1506 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 425 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2792 см3 |
| Мощност | 280 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 400 н.м./4500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образен |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 89 мм |
| Ход На Буталото | 74.8 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (A95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Амортисьорна стойка |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидроусилвател |
| Максимална Скорост | 245 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.5 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 14.1 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.4 л/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 11.2 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 62 л |
| Маса (без товар) | 1555 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2060 кг |
| Размер На Гуми | 225/45 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.