| От | 2021 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4486 мм |
| Широчина | 1919 мм |
| Височина | 1864 мм |
| Междуосие | 2716 мм |
| Предна Следа | 1584 мм |
| Задна Следа | 1596 мм |
| Пътен Просвет | 169 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 3300 |
| Работен Обем | 1333 см3 |
| Мощност | 100 к.с./4500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 200 н.м./1500 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 168 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 14.47 сек |
| Обем На Резервоара | 54 |
| Размер На Гуми | 195/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.