| От | 2003 |
| До | 2005 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 4/5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4035 мм |
| Широчина | 1672 мм |
| Височина | 1835 мм |
| Междуосие | 2605 мм |
| Предна Следа | 1405 мм |
| Задна Следа | 1410 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 650 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1870 см3 |
| Мощност | 55 к.с./4500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 125 н.м./2250 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 80 мм |
| Ход На Буталото | 93 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 4.6 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Подкова с носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 135 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 19.5 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 6.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Маса (без товар) | 1090 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1625 кг. |
| Размер На Гуми | 175/65 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.