| От | 2017 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4282 мм |
| Широчина | 1829 мм |
| Височина | 1844 мм |
| Междуосие | 2697 мм |
| Предна Следа | 1521 мм |
| Задна Следа | 1533 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 3000 |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно |
| Задно Окачване | Полунезависимо, пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 130 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 22.3 сек |
| Капацитет на батерията | 33 kWh |
| Размер На Гуми | 195/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.