| От | 2013 |
| До | 2018 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4282 мм |
| Широчина | 1829 мм |
| Височина | 1805 мм |
| Междуосие | 2697 мм |
| Предна Следа | 1521 мм |
| Задна Следа | 1533 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 3000 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1461 см3 |
| Мощност | 110 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 250 н.м./1750 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 170 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.7 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 5.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Максимално Допустима Маса | 2100 кг. |
| Размер На Гуми | 195/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.