| От | 1982 |
| До | 1988 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4384 мм |
| Широчина | 1686 мм |
| Височина | 1340 мм |
| Междуосие | 2518 мм |
| Предна Следа | 1380 мм |
| Задна Следа | 1375 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 330 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1979 см3 |
| Мощност | 98 к.с./5400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 153 н.м./3800 обор. |
| Горивна Система | Карбуратор |
| Газоразпределителна Система | SOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Степен На Сгъстяване | 9.2 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Максимална Скорост | 185 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11 сек |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Маса (без товар) | 1050 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1490 кг. |
| Размер На Гуми | 185/70 R13 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.