| От | 2000 |
| До | 2002 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5038 мм |
| Широчина | 1855 мм |
| Височина | 1444 мм |
| Междуосие | 2965 мм |
| Предна Следа | 1574 мм |
| Задна Следа | 1574 мм |
| Пътен Просвет | 150 мм |
| Максимален Обем На Багажника | - |
| Минимален Обем На Багажника | 500 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3222 см3 |
| Мощност | 197 к.с./4200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 470 н.м./1800 обор. |
| Горивна Система | Дизел Common rail |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 88.0 мм |
| Ход На Буталото | 88.3 мм |
| Степен На Сгъстяване | 18.0 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | - |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Напречен стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 230 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.8 cек. |
| Градски Разход На Гориво | 11.4 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | - |
| Обем На Резервоара | 88 л |
| Маса (без товар) | 1855 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2380 кг |
| Размер На Гуми | 225/60 R16V |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.