| От | 2023 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4947 мм |
| Широчина | 2033 мм |
| Височина | 1160 мм |
| Междуосие | 2779 мм |
| Предна Следа | 1720 мм |
| Задна Следа | 1701 мм |
| Работен Обем | 6498 см3 |
| Мощност | 825 к.с./9250 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 725 н.м./6750 обор. |
| Брой Цилиндри | 12 |
| Диаметър На Цилиндъра | 95 мм |
| Ход На Буталото | 76.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 12.6 |
| Вид Гориво | Бензин / Електричество |
| Задвижване | 4x4 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 350 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 2.5 сек |
| Маса (без товар) | 1772 кг. |
| Размер На Гуми | Front wheel tires: 265/35 ZR20; 265/30 ZR21 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.