| От | 2018 |
| До | 2020 |
| Тип Купе | Кросоувър |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4065 мм |
| Широчина | 1725 мм |
| Височина | 1490 мм |
| Междуосие | 2580 мм |
| Пътен Просвет | 180 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 300 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1591 см3 |
| Мощност | 121 к.с./6300 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 151 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково индиректно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC, CVVT Dual |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Обем На Резервоара | 45 |
| Маса (без товар) | 1157 кг. |
| Размер На Гуми | 205/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.