| От | 1999 |
| До | 2001 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 3/5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4254 мм |
| Широчина | 1763 мм |
| Височина | 1624 мм |
| Междуосие | 2576 мм |
| Предна Следа | 1473 мм |
| Задна Следа | 1473 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 932 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3956 см3 |
| Мощност | 192 к.с./4600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 318 н.м./3000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 98.4 мм |
| Ход На Буталото | 86.7 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Цилиндрична пружина |
| Задно Окачване | Пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Градски Разход На Гориво | 13.1 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 10.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 76 |
| Маса (без товар) | 1475 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2223 кг. |
| Размер На Гуми | 225/75 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.