| От | 1995 |
| До | 2001 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 3/5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4288 мм |
| Широчина | 1720 мм |
| Височина | 1621 мм |
| Междуосие | 2575 мм |
| Предна Следа | 1473 мм |
| Задна Следа | 1473 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 652 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2499 см3 |
| Мощност | 115 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 280 н.м. |
| Горивна Система | Стандартно дизелово впръскване (SDI) |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 92 мм |
| Ход На Буталото | 94 мм |
| Степен На Сгъстяване | 21 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Пълно, с включване |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Винтова пружина |
| Задно Окачване | Пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Смесен Разход На Гориво | 9.1 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 76 |
| Маса (без товар) | 1630 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2230 кг. |
| Размер На Гуми | 215/70 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.