| От | 1976 |
| До | 1978 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4660 мм |
| Широчина | 1920 мм |
| Височина | 1720 мм |
| Междуосие | 2770 мм |
| Предна Следа | 1520 мм |
| Задна Следа | 1470 мм |
| Пътен Просвет | 196 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 4233 см3 |
| Мощност | 103 к.с./3600 обор. |
| Горивна Система | Карбуратор |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 95.25 мм |
| Ход На Буталото | 99.06 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8 |
| Масло Количество | 5.7 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Вид Кормилна Уредба | Глобоиден червяк с рециркулиращи сфери |
| Максимална Скорост | 115 км/ч |
| Обем На Резервоара | 83 |
| Маса (без товар) | 1820 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2170 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.