| От | 1988 |
| До | 1991 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4470 мм |
| Широчина | 1760 мм |
| Височина | 1845 мм |
| Междуосие | 2650 мм |
| Предна Следа | 1450 мм |
| Задна Следа | 1460 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2559 см3 |
| Мощност | 120 к.с./4600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 204 н.м./2600 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 92.6 мм |
| Ход На Буталото | 95 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Обем На Резервоара | 83 |
| Маса (без товар) | 1700 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.