| От | 1987 |
| До | 1991 |
| Тип Купе | Джип |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4120 мм |
| Широчина | 1650 мм |
| Височина | 1845 мм |
| Междуосие | 2300 мм |
| Пътен Просвет | 210 ММ |
| Модел | C223 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2238 см3 |
| Мощност | 87 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 183 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Дизел - стандартна система за впръскване |
| Турбокомпресор | Дa |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Вид Гориво | Дизелово гориво |
| Задвижване | Пълно (4x4) |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Барабанни |
| Обем На Резервоара | 83 л |
| Маса (без товар) | 1550 кг |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.